DYSTANSE, DISTANCES

I BLOK
PIĄTEK/FRIDAY 26.06.2015
ROZGRZEWKA/WARM-UP: 14.00 - 14.40
 
          1.
200 m zmiennym/medley KOBIET/WOMEN
 
          2.
200 m zmiennym/medley MĘŻCZYZN/MEN
 
          3.
50 m motylkowym/butterfly KOBIET/WOMEN
 
          4.
50 m motylkowym/butterfly MĘŻCZYZN/MEN
 
          5.
800 m dowolnym/freestyle (do wyboru/optional) KOBIET/WOMEN
(serie połączone KOBIETY + MĘŻCZYŹNI, start od najszybszej serii)
(series connected WOMEN + MEN, start from the strongest series
 
          6.
800 m dowolnym/freestyle (do wyboru/optional) MĘŻCZYZN/MEN
(serie połączone KOBIETY + MĘŻCZYŹNI, start od najszybszej serii)
(series connected WOMEN + MEN, start from the strongest series
 
          7.
1.500 m dowolnym/freestyle (do wyboru/optional) KOBIET/WOMEN
(serie połączone KOBIETY + MĘŻCZYŹNI, start od najszybszej serii)
(series connected WOMEN + MEN, start from the strongest series
 
          8.
1.500 m dowolnym/freestyle (do wyboru/optional) MĘŻCZYZN/MEN
(serie połączone KOBIETY + MĘŻCZYŹNI, start od najszybszej serii)
(series connected WOMEN + MEN, start from the strongest series
 
 
 
II BLOK
SOBOTA/SATURDAY 27.06.2015
ROZGRZEWKA/WARM-UP: 08.00 - 08.50
 
         9.
100 m dowolnym/freestyle KOBIET/WOMEN
 
        10.
100 m dowolnym/freestyle MĘŻCZYZN/MEN
 
         11.
50 m klasycznym/breaststroke KOBIET/WOMEN
 
         12.
50 m klasycznym/breaststroke MĘŻCZYZN/MEN
 
         13.
200 m motylkowym/butterfly KOBIET/WOMEN
 
         14.
200 m motylkowym/butterfly MĘŻCZYZN/MEN
 
         15.
200 m grzbietowym/backstroke KOBIET/WOMEN
 
          16.
200 m grzbietowym/backstroke MĘŻCZYZN/MEN
 
          17.
sztafety 4 x 100 m dowolnym/freestyle KOBIET/WOMEN
 
          18.
sztafety 4 x 100 m dowolnym/freestyle MĘŻCZYZN/MEN
 
 
 
III BLOK
SOBOTA/SATURDAY 27.06.2015
ROZGRZEWKA/WARM-UP: 14.00 - 14.50
 
         19.
100 m grzbietowym/backstroke KOBIET/WOMEN
 
         20.
100 m grzbietowym/backstroke MĘŻCZYZN/MEN
 
         21.
50 m dowolnym/freestyle KOBIET/WOMEN
 
         22.
50 m dowolnym/freestyle MĘŻCZYZN/MEN
 
         23.
200 m klasycznym/breaststroke KOBIET/WOMEN
 
         24.
200 m klasycznym/breaststroke MĘŻCZYZN/MEN
 
         25.
400 m dowolnym/freestyle KOBIET/WOMEN
(serie połączone KOBIETY + MĘŻCZYŹNI, start od najszybszej serii)
(series connected WOMEN + MEN, start from the strongest series
 
         26.
400 m dowolnym/freestyle MĘŻCZYZN/MEN
(serie połączone KOBIETY + MĘŻCZYŹNI, start od najszybszej serii)
(series connected WOMEN + MEN, start from the strongest series
 
        27.
100 m motylkowym/butterfly KOBIET/WOMEN
 
        28.
100 m motylkowym/butterfly MĘŻCZYZN/MEN
 
 
 
IV BLOK
NIEDZIELA/SUNDAY 28.06.2015
ROZGRZEWKA/WARM-UP: 08.00 - 08.50
 
          29.
200 m dowolnym/freestyle KOBIET/WOMEN
 
          30.
200 m dowolnym/freestyle MĘŻCZYZN/MEN
 
          31. 
50 m grzbietowym/backstroke KOBIET/WOMEN
 
          32. 
50 m grzbietowym/backstroke MĘŻCZYZN/MEN
 
          33.
100 m klasycznym/breaststroke KOBIET/WOMEN
 
          34.
100 m klasycznym/breaststroke MĘŻCZYZN/MEN
 
          35.
400 m zmiennym/medley KOBIET/WOMEN
(serie połączone KOBIETY + MĘŻCZYŹNI, start od najszybszej serii)
(series connected WOMEN + MEN, start from the strongest series
 
          36.
400 m zmiennym/medley MĘŻCZYZN/MEN
(serie połączone KOBIETY + MĘŻCZYŹNI, start od najszybszej serii)
(series connected WOMEN + MEN, start from the strongest series
 
         37.
sztafety 4 x 50 m zmiennym/medley MIX